FIRMA DELLO

firma dello logotyp

Firma Dello formalnie powstała na początku 2016 roku, choć już od 2012 roku zajmowaliśmy się rynkiem wody pitnej, jej uzdatnianiem i dostarczaniem użytkownikom końcowym w ramach innej aktywności gospodarczej. Na bazie zdobytych doświadczeń postanowiliśmy stworzyć podmiot, który w nowatorski sposób zaprezentuje znane od kilku lat i sprawdzone rozwiązania.

Chcieliśmy dodać coś od siebie, jakąś uniwersalną wartość. Stała się nią ekologia oraz dbanie o środowisko. Z czasem poszerzyliśmy asortyment o generatory ozonu i ekspresy do kawy ale sądzimy, że to nie koniec. Obecnie proponujemy rozwiązania unikające nadmiernej eksploatacji zasobów naturalnych czy też ich niszczenia. Popularyzujemy proekologiczne, użytkowo rozsądne i nowatorskie rozwiązania, które pomogą naprawiać świat… a przynajmniej nie zanieczyszczać go bardziej.

Nazwa firmy jest nieoczywista i pochodzi z języka włoskiego, gdzie słowo dello pełni rolę “łącznika”. Taka funkcja nam odpowiada, ponieważ na co dzień łączymy szczytną ideę ochrony środowiska z działaniami biznesowymi.

KILKA CIEKAWYCH FAKTÓW

14 woj.

Jesteśmy obecni w 14 województwach. W kolejce są pozostałe oraz zagranica.

950 L

Tyle litrów wody wydają codziennie nasze dystrybutory. Latem jest jeszcze więcej.

2 %

Awaryjność to nie jest nasza mocna strona, ale to chyba dobrze? Mamy nowy park maszynowy.

100 %

Praktycznie wszyscy nasi klienci są zadowoleni z efektów ozonowania. Sceptyczni przekonują się dość szybko – nic nie czują w powietrzu.

2,5 km

Takiej długości są wszystkie przewody wodne zamontowane u naszych klientów. Całkiem pokaźna sieć wodociągowa, prawda?

97 zł

Ok. 70% klientów nie przekracza tej kwoty netto czynszu miesięcznego za dzierżawę urządzenia. Ta kwota uwzględnia regularny serwis.

1450

Mniej więcej tyle filtrów wymieniliśmy dotychczas w dystrybutorach wody i to nie jest nasze ostatnie słowo.

4500 km

Taki dystans pokonujemy w skali miesiąca na terenie Polski, aby dowieźć klientom urządzenia lub odwiedzić je z serwisem.

40k m3

Ozonatory nie mają lekko filtrując miesięcznie tak pokaźne kubatury. Będzie ich jeszcze więcej.

Dane mają charakter szacunkowy, oparty o własne wyliczenia. Powyższych informacji nie należy traktować wiążąco, ponieważ są obarczone wysokim stopniem zmienności w związku z np. sezonowością rynków zbytu. Firma Dello nie bierze odpowiedzialności za skutki dalszego przetwarzania wymienionych informacji statystycznych.