Firma Dello

Firma Dello powstała na początku 2016 roku, choć już od 2010 roku zajmowaliśmy się rynkiem wody pitnej, jej uzdatnianiem i dostarczaniem użytkownikom końcowym na terenie całej Polski. Na bazie zdobytych doświadczeń postanowiliśmy stworzyć podmiot, który w nowatorski sposób zaprezentuje znane (wówczas nielicznym) od kilku lat i sprawdzone rozwiązania.

Chcieliśmy dodać coś od siebie, pewną uniwersalną wartość, której zdefiniowanie przyszło nadspodziewanie łatwo. Stała się nią ekologia. Szeroko rozumiane dbanie o środowisko wokół nas. W 2018 roku poszerzyliśmy asortyment firmy o generatory ozonu, a w 2021 roku pojawiły się oczyszczacze powietrza w technologii zimnej plazmy. Przez trzy lata z rzędu (2020, 2021, 2022) zostaliśmy wyróżnieni jako “preferowany dostawca usług” wg. serwisu Oferteo. Podobnie Fixly, gdzie nasza firma jest często polecana. Ciągle funkcjonujemy w oparciu o trzy filary, a więc zimną plazmę, ozon i dystrybutory wody. Proponujemy rozwiązania unikające nadmiernej eksploatacji zasobów naturalnych czy też ich niepotrzebnego niszczenia. Popularyzujemy proekologiczne, użytkowo rozsądne i nowatorskie rozwiązania, które pomagają na co dzień naprawiać otoczenie… a przynajmniej nie zanieczyszczać go bardziej.

Nazwa firmy jest nieoczywista i pochodzi z języka włoskiego, gdzie słowo dello pełni rolę „łącznika”. Taka funkcja nam odpowiada, ponieważ na co dzień łączymy szczytną ideę ochrony środowiska z działaniami biznesowymi. Takie funkcjonowanie generuje przychód materialny, ale również przyczynia się do wysokiego poczucia wykonywania czegoś pożytecznego, ważnego. Tak chcemy być kojarzeni.

dello plazmatory dezynfekcja zimną plazmą logotyp ciemny
Oczyszczacze powietrza w technologii NTP (zimnej plazmy)
bezbutli.pl, bezbutlowe dystrybutory wody i warniki, logotyp
Bezbutlowe dystrybutory wody i automatyczne warniki
generatoryozonu.pl ozonatory, logotyp
Generatory ozonu / ozonatory
firma dello, magazyn urządzeń
firma dello, magazyn części
firma dello, warsztat
firma dello, magazyn dystrybutorów
dello plazmatory dezynfekcja zimną plazmą logotyp ciemny
dello, profil oferteo i fixly, odznaki i nagrody

ul. Głowackiego 33

17-300 Siemiatycze

tel. +48 85 874 20 30

info@dello.com.pl

jonix maps, aplikacja