FIRMA DELLO

firma dello logotyp

Firma Dello formalnie powstała na początku 2016 roku, choć już od 2010 roku zajmowaliśmy się rynkiem wody pitnej, jej uzdatnianiem i dostarczaniem użytkownikom końcowym w ramach innej aktywności gospodarczej. W międzyczasie rozpoczęliśmy także przygodę z ozonem. Na bazie zdobytych doświadczeń postanowiliśmy stworzyć podmiot, który w nowatorski sposób zaprezentuje znane od kilku lat i sprawdzone rozwiązania.

Chcieliśmy dodać coś od siebie, jakąś uniwersalną wartość. Stała się nią ekologia oraz dbanie o środowisko. Z czasem poszerzyliśmy asortyment o generatory ozonu ale sądzimy, że to nie koniec. Obecnie proponujemy rozwiązania unikające nadmiernej eksploatacji zasobów naturalnych czy też ich niszczenia. Popularyzujemy proekologiczne, użytkowo rozsądne i nowatorskie rozwiązania, które pomogą naprawiać świat… a przynajmniej nie zanieczyszczać go bardziej.

Nazwa firmy jest nieoczywista i pochodzi z języka włoskiego, gdzie słowo dello pełni rolę „łącznika”. Taka funkcja nam odpowiada, ponieważ na co dzień łączymy szczytną ideę ochrony środowiska z działaniami biznesowymi. Takie funkcjonowanie generuje przychód materialny, ale również przyczynia się do wysokiego poczucia wykonywania czegoś pożytecznego, ważnego.

NASZE PROFESJONALNE SERWISY

logotyp bezbutli.pl

BEZBUTLI.PL

Firma Dello z czasem zaczęła się dość gwałtownie rozwijać. Uznaliśmy, że dobrym pomysłem może być stworzenie strony internetowej, która będzie skupiała się wyłącznie na temacie bezbutlowych dystrybutorów wody i warnikach. Powstał zatem serwis bezbutli.pl, który oprócz (prawie) klasycznego sklepu internetowego oferuje szerokie spektrum dodatkowych informacji na temat samej wody. Ciekawostki przeplatają się z faktami i różnymi kalkulatorami. Wypełniając proste formularze można otrzymać precyzyjną wycenę dzierżawy bądź zakupu maszyn i akcesoriów.

BEZBUTLI.PL
logotyp generatoryozonu.pl

GENERATORYOZONU.PL

Na długo przed przyjściem koronawirusa działaliśmy aktywnie w obszarze dezynfekcji powietrza korzystając z ozonatorów. Nadal je oferujemy, choć technologicznie są to znacznie bardziej zaawansowane urządzenia niż jeszcze kilka lat temu. Popyt skłonił nas to stworzenia kolejnego, oddzielnego serwisu poświęconego tylko generatorom ozonu i akcesoriom do nich. Na generatoryozonu.pl znaleźć można nie tylko sklep z produktami, ale również prawdziwą encyklopedię wiedzy nt. ozonu. Działa tam także regularnie uzupełniany o kolejne wpisy blog.

GENERATORYOZONU.PL