Zastosowanie zimnej plazmy

Dezynfekcja powietrza i powierzchni, a dokładniej zastosowanie zimnej plazmy do tego, jest na tyle skuteczna i bezpieczna, że można z niej korzystać w większości branż bez limitów. Zjonizowane cząsteczki szybko uporają się z zanieczyszczeniem oraz utrzymają idealny stan powietrza.

Opatentowana technologia Jonix© pozwala na pracę plazmatora w pomieszczeniu, w którym jednocześnie przebywają ludzie, zwierzęta czy rośliny. To wydatnie skraca czas potrzebny na dekontaminację, a także jest po prostu wygodne i komfortowe.

tuba plazmowa jonix, dezynfekcja zimną plazmą, zastosowanie zimnej plazmy

Jak wybrać właściwy plazmator?

Szeroki wachlarz zastosowań plazmatorów Jonix pozwala na ich wykorzystanie praktycznie we wszystkich środowiskach i branżach. Skuteczna dezynfekcja powietrza i pomieszczeń jest równie ważna w biurze, szkole, magazynie czy zakładzie usługowym. Zastosowanie tej innowacyjnej technologii pozwala na pracę urządzeń w pomieszczeniach, w których jednocześnie przebywają ludzie, zwierzęta czy rośliny. To wydatnie zmniejsza ryzyko zarażenia się drobnoustrojami, a przy tym Jonix świetnie redukuje uciążliwe zapachy.

dello plazmatory dezynfekcja zimną plazmą logotyp ciemny
dello, profil oferteo i fixly, odznaki i nagrody

ul. Głowackiego 33

17-300 Siemiatycze

tel. +48 85 874 20 30

info@dello.com.pl

jonix maps, aplikacja