Jonix UP IN

Plazmator Jonix UP IN to urządzenie stacjonarne, przeznaczone do zamocowania na ścianie bądź suficie. Możesz korzystać z jego właściwości w pomieszczeniach do 40 m2 / 100 m3, choć jego kompaktowy rozmiar mógłby sugerować mniejszą wydajność. Podobnie jak inne serie plazmatorów, Jonix UP IN usuwa wszelkie zapachy, wirusy (w tym Covid-19), bakterie, grzyby czy alergeny podczas przebywania ludzi, zwierząt i roślin w tym samym pomieszczeniu. To bardzo dobre narzędzie dbające na bieżąco o bezpieczeństwo i higienę powietrza i powierzchni.

Opatentowana przez Jonix technologia zimnej plazmy (NTP) pozwala wykorzystać właściwości wysoce zjonizowanych cząstek w celu dezynfekcji i dekontaminacji powietrza i powierzchni. To zauważalnie podnosi komfort przebywania w oczyszczonym pomieszczeniu, obniża ogólny poziom stresu i ułatwia funkcjonowanie osobom z problemami oddechowymi (astma, alergie). Seria UP IN została zaprojektowana z myślą o poczekalniach, ciągach pieszych i windach, a więc obszarach o wysokim natężeniu ruchu.

jonix up in, plazmator, zimna plazma, dezynfekcja powietrza i powierzchni, przeciw covid-19

Jonix UP IN

Bakterie Listeria monocytogenes po ekspozycji na działanie zimnej plazmy (NTP) w okresie 2, 5 i 10 minut.

Dezynfekcja powietrza

Powietrze w pomieszczeniach może być do 5x bardziej zanieczyszczone niż poza nimi. Regularna wentylacja na pewno pomaga, ale co zrobić gdy chcemy mieć pewność, że powietrze którym oddychamy jest bezpieczne?

Jonix UP IN to niewielki model wiszący, które mogą pracować bez przerwy i w obecności ludzi, zwierząt czy roślin. Technologia zimnej plazmy skutecznie eliminuje wszelkie zagrożenia zawieszone w powietrzu czy znajdujące się na powierzchniach.

plazmator, zimna plazma, dezynfekcja powietrza, ciągi piesze, korytarze, winda
dezynfekcja powietrza, przeciw covid-19, zimna plazma, plazmator, zastosowanie w biurze
usuwa grzyby, wirusy, covid-19, zapachy

Czy to dobry plazmator?

Zastosowana technologia zimnej plazmy (ang. non-thermal plasma) jest identyczna we wszystkich modelach Jonix. Wysoka skuteczność dezynfekcji powietrza i powierzchni jest zatem gwarantowana. Podobnie jak inne serie, także Jonix UP IN jest zaprojektowany do funkcjonowania w trybie ciągłym, w obecności dzieci, osób o obniżonej odporności czy zwierząt i roślin. Wentylator z kilkoma trybami pracy zapewnia wystarczającą cyrkulację powietrza, aby już po kilkudziesięciu sekundach (!) niewielkie pomieszczenie zostało dokładnie odkażone.

Dla kogo jest Jonix UP IN?

Stalowa obudowa, ponadczasowy design i niezwykle smukła konstrukcja – to pozwala na montaż plazmatora praktycznie wszędzie. Jonix UP IN został zaprojektowany głównie z myślą o windach i innych pomieszczeniach o niezbyt dużej kubaturze, w których przepływ ludzi jest dość znaczny. Z uwagi na jego wydajność, z powodzeniem znajdzie zastosowanie także na korytarzach, w poczekalniach i przebieralniach. Plazmator posiada szereg certyfikatów budowlanych, m.in. LEED, BREEAM, ESTIDAMA czy HK Beam.

Jonix UP IN
  • Wymiary (mm): 300 x 300 x 90
  • Waga (kg): 7,5
  • Przepływ (m3/godz.): 90
  • Pomieszczenie maks. (m2): 40
  • Głośność maks. (dB): 45
  • Moc (W): 27
  • Kolor: stal szczotkowana
jonix up in, plazmator, zimna plazma, przeciw covid-19, wiszący do windy

Dzierżawa czy zakup?

Plazmator Jonix UP IN jest dostępny w formie zakupu lub długoterminowej dzierżawy.

Przy wynajmie, bierzemy na siebie dalsze serwisowanie urządzeń i dbanie o ich stan techniczny. Przeprowadzamy rutynowe kontrole i wymieniamy zniszczone bądź zużyte elementy, w tym tuby plazmowe. Modele przenośne są wysyłane do naszego serwisu, podczas gdy stacjonarne odwiedzamy osobiście (takie jak ten model). Dysponujemy szerokim wyborem części zamiennych więc w przypadku zakupu i konieczności naprawy pogwarancyjnej z pewnością pomożemy. Istnieje również możliwość zakupu produktu i zawarcia odrębnej umowy serwisowej.

jonix, ongreening, tuv, ce, biosafe, leed, breeam, well, hk beam, estidama
dello plazmatory dezynfekcja zimną plazmą logotyp ciemny
dello, profil oferteo i fixly, odznaki i nagrody

ul. Głowackiego 33

17-300 Siemiatycze

tel. +48 85 874 20 30

info@dello.com.pl

jonix maps, aplikacja