Modele plazmatorów

Dezynfekcja powietrza i powierzchni zimną plazmą jest na tyle skuteczna i bezpieczna, że firma Jonix zdecydowała się na utworzenie serii produktów pod określone potrzeby rynku. Jedne świetnie sprawdzą się w miejscach o dużym natężeniu ruchu, inne mogą być zamontowane w istniejących ciągach wentylacyjnych, a kolejne postawione tam, gdzie panują skrajne temperatury. Wszystkie modele plazmatorów łączy wysoka wydajność, stąd każdy będzie dobrym wyborem. Sprawdź naszą ofertę.

jonix cube, plazmator, oczyszczacz powietrza i powierzchni, przeciw covid-19, zimna plazma

Jonix Cube

Najmniejszy i na dodatek przenośny model Cube świetnie sprawdzi się zarówno w domu, mieszkaniu, jak również niewielkim biurze czy punkcie usługowym.

jonix steel, plazmator, oczyszczacze powietrza i powierzchni, sektor spożywczy, horeca, przeciw covid-19

Jonix Steel

Modele serii Steel to wysokiej jakości profesjonalne plazmatory o różnej mocy. Doskonale sprawdzą się w średnich i dużych biurach, firmach produkcyjnych czy magazynach.

jonix up in, plazmator, oczyszcza powietrza i powierzchni, przeciw covid, do wind i korytarzy

Jonix UP IN

W tym niezwykle kompaktowym modelu drzemie potężna moc. UP IN został zaprojektowany do małych powierzchni o dużym przepływie ludzi (ciasne korytarze, śluzy, windy).

jonix mate, plazmator, oczyszczacz powietrza i powierzchni, przeciw covid-19, zimna plazma, modele medyczne

Jonix Mate

Linia Mate to modele o profesjonalnym i medycznym zastosowaniu. Potężna wydajność, automatyzacja i szereg dodatkowych czujników dbają o nasz komfort i bezpieczeństwo.

jonix inside, plazmator, oczyszczacz powietrza i powierzchni, przeciwko covid-19, montaż w ciągach wentylacyjnych, zimna plazma

Jonix Inside

A gdyby zamiast urządzenia zamontować tuby plazmowe w istniejącym systemie wentylacyjnym? Da się! To rozwiązanie równie skuteczne co pozostałe modele, a oszczędzające miejsce.

jonix, ongreening, tuv, ce, biosafe, leed, breeam, well, hk beam, estidama

Modele plazmatorów – jaki wybrać?

Niezależnie od modelu, plazmatory Jonix to zawsze dobry wybór. Oczyszczają powietrze z bakterii, wirusów, grzybów, pleśni, roztoczy, alergenów, formaldehydu czy lotnych związków organicznych. Co więcej, oddziałują także na powierzchnie, dzięki czemu poziom higieny w pomieszczeniu jest naprawdę wysoki. A przy okazji… eliminują nieprzyjemne zapachy. Możesz również skorzystać z naszego narzędzia, które podpowie jaki model będzie właściwy.

dello plazmatory dezynfekcja zimną plazmą logotyp ciemny
dello, profil oferteo i fixly, odznaki i nagrody

ul. Głowackiego 33

17-300 Siemiatycze

tel. +48 85 874 20 30

info@dello.com.pl

jonix maps, aplikacja