Jonix Maps

Czy wybierając się do fryzjera, po zakupy do sklepu czy do klubu fitness zastanawiasz się nad jakością powietrza w tych obiektach? Martwisz się potencjalnymi zagrożeniami związanymi z wysoką rotacją osób w pomieszczeniach lub dużymi skupiskami ludzi? A gdyby była możliwość sprawdzenia, gdzie dokładnie działają plazmatory dbając w tych miejscach o najwyższą jakość powietrza? Odpowiedzią jest Jonix Maps.

Jonix Maps to aplikacja dedykowana osobom, dla których jakość powietrza w otoczeniu jest bardzo ważna. Dzięki temu rozwiązaniu dowiesz się, jakie obiekty korzystają z urządzeń zapewniających ciągłą i skuteczną likwidację niebezpiecznych wirusów, bakterii, grzybów i zapachów w powietrzu. Warto przypomnieć, że plazmatory Jonix działają podczas przebywania ludzi i zwierząt w tym samym pomieszczeniu, nie wyrządzając im żadnych szkód. Sama technologia – a raczej jej skuteczność – została udowodniona szeregiem testów wykonanych w Katedrze Medycyny Molekularnej Uniwersytetu w Padwie. Obecnie zimna plazma jest uważana w świecie naukowców za najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie do ciągłej dezynfekcji i dekontaminacji.

Pobierz aplikację Jonix Maps:

pobierz aplikację, google play
pobierz aplikację, app store

Jonix Maps dla firm

Możesz bezpłatnie dodać swoją firmę do obszernej bazy obiektów aktywnie korzystających z rozwiązań Jonix na całym świecie. Zalety:

  • Podkreślasz wagę przykładaną do wysokich standardów higieny;
  • Docierasz do nowych odbiorców i grup docelowych;
  • Podnosisz reputację swojej firmy;
  • Wzmacniasz ruch internetowy firmowej strony internetowej.

Jak to działa?

Jonix Maps to aplikacja iOS/Android oparta o geolokalizację. W czytelny sposób pokazuje w interesującym nas obszarze geograficznym punkty, które aktywnie używają plazmatorów.

Szukając zatem bezpiecznego pod względem jakości powietrza sklepu, baru, hotelu, kliniki, biura czy klubu fitness możemy w łatwy sposób zlokalizować interesujący nas obiekt i wytyczyć trasę do niego.

aplikacja mobilna do śledzenia miejsc gdzie pracują plazmatory

Jak dołączyć?

Cały proces jest prosty i czytelny. Wystarczy, że zarejestrujesz swoją firmę korzystając z poniższego linku i dodasz informacje do bazy Jonix. Po ich zweryfikowaniu, Twoja firma będzie od razu widoczna w wynikach wyszukiwania aplikacji.

jonix, ongreening, tuv, ce, biosafe, leed, breeam, well, hk beam, estidama
dello plazmatory dezynfekcja zimną plazmą logotyp ciemny
dello, profil oferteo i fixly, odznaki i nagrody

ul. Głowackiego 33

17-300 Siemiatycze

tel. +48 85 874 20 30

info@dello.com.pl

jonix maps, aplikacja